www.Novitus-Next.pl
Kasa fiskalna Novitus Next Kasa fiskalna Novitus Next Kasa fiskalna Novitus Next

Kasa fiskalna Novitus Next

Novitus next jest pierwszym urządzeniem w historii, które składa się z połączenia wydajnej kasy fiskalnej oraz zaawansowanego tabletu. Całość została uzupełniona o system Android, oprogramowanie do zarządzania sprzedażą oraz funkcję synchronizacji danych w aplikacji chmurowej NoviCloud. Dzięki temu model ten zapewnia zarówno intuicyjne i komfortowe obsługiwanie nabywców, jak i łatwe dopasowanie parametrów użytkowych do bieżących potrzeb. Dodatkowo, kasę rejestrującą marki Novitus wyposażono w szybki mechanizm drukujący, różnorodne interfejsy komunikacyjne oraz elektroniczną kopię paragonów. Sięgnij po technologię najnowszej generacji. Sięgnij po Novitus next!

Kasa fiskalna Novitus Next - Pierwsze połączenie kasy rejestrującej i tabletu

Pierwsze połączenie kasy rejestrującej i tabletu

Novitus next to niespotykane dotąd połączenie 2 urządzeń - wielofunkcyjnej kasy fiskalnej oraz tabletu z systemem operacyjnym Android i programem do zarządzania handlem. Integracja obydwu elementów gwarantuje zarówno prostą obsługę nabywców, jak i kompleksowe konfigurowanie parametrów pracy. Ekran Novitus next charakteryzuje się także znakomitą reakcją na dotyk oraz dostępem do szerokiego wachlarza funkcji.

Kasa fiskalna Novitus Next - Interfejs sprzedażowy z funkcją personalizacji

Interfejs sprzedażowy z funkcją personalizacji

W Novitus next zastosowano tablet, który daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu interfejsu użytkownika. Urządzenie oferuje zarówno wybór funkcji, które będą się wyświetlały, jak i kolorystyki konkretnych elementów. Dzięki temu można np. przyporządkować poszczególne opcje do każdego z pól na ekranie kasy fiskalnej. Co więcej, dziecinnie prostą modyfikację parametrów urządzenia gwarantuje pełna klawiatura ekranowa, znana z popularnych dziś tabletów bądź smartfonów. Zacznij korzystać z technologii XXI wieku!

Kasa fiskalna Novitus Next - Kopia paragonów na karcie pamięci i w chmurze

Kopia paragonów na karcie pamięci i w chmurze

Kasa rejestrująca Novitus została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów, który uwalnia od konieczności składowania zadrukowanych rolek. Urządzenie automatycznie zapisuje całą dokumentację na karcie pamięci. Dodatkowo, po podłączeniu kasy do sieci (np. przy pomocy Wi-Fi), istnieje opcja archiwizowania kopii w chmurze. Zaoferuje Ci to zdecydowanie wygodniejsze zabezpieczenie ważnych danych. Novitus next zapewni również zmniejszenie kosztów eksploatacji - jednorazowo kasa używa 1 rolki papieru termicznego.

Kasa fiskalna Novitus Next - Innowacyjna aplikacja – dane firmy w chmurze

Innowacyjna aplikacja – dane firmy w chmurze

Nowatorskim i praktycznym rozwiązaniem, którego mogą używać właściciele Novitus next, jest aplikacja dostępna w przeglądarce internetowej - NoviCloud. Pozwala ona na przechowywanie bazy danych kasy fiskalnej oraz zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca w trybie online. W praktyce oznacza to, że przy pomocy aplikacji chmurowej można m.in. definiować bazę PLU, monitorować punkty handlowo-usługowe, analizować sprzedaż czy też nadzorować stan magazynu. Z Novitus next wykonywanie różnych zadań będzie wygodne, jak nigdy wcześniej!

Kasa fiskalna Novitus Next - Komunikacja przewodowa i bezprzewodowa

Komunikacja przewodowa i bezprzewodowa

Novitus next idealnie współpracuje z różnymi urządzeniami. Kasa gwarantuje obsługę zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych interfejsów komunikacyjnych - m.in. USB oraz Wi-Fi (moduł zewnętrzny). Dostępne jest więc połączenie modelu od Novitus z wagą elektroniczną, czytnikiem kodów, terminalem płatniczym czy też szufladą na pieniądze. Zainwestuj w kasę fiskalną, która stanie się istotnym elementem systemu sprzedaży.

Kasa fiskalna Novitus Next - Zyskaj dostęp do nowoczesnych aplikacji biznesowych

Zyskaj dostęp do nowoczesnych aplikacji biznesowych

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego tabletu, zarządzanie Novitus next to czysta przyjemność! Urządzenie wyposażono w system operacyjny Android oraz wszechstronne oprogramowanie. Umożliwia to zarówno standardowe prowadzenie handlu, jak i skonfigurowanie dowolnej skrzynki mailowej, wysyłanie faktur, zbudowanie trwałych relacji z kontrahentami oraz przeglądanie stron internetowych. Ponadto, wśród aplikacji systemu operacyjnego Android znalazły się: zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz.

Kasa fiskalna Novitus Next - Szybki wydruk i prosta instalacja materiałów eksploatacyjnych

Szybki wydruk i prosta instalacja materiałów eksploatacyjnych

Novitus next jest kasą, która doskonale sprawdza się przy emitowaniu paragonów oraz innych dokumentów, np. faktur VAT. Urządzenie posiada wydajny mechanizm termiczny, oferujący szybką pracę oraz bardzo łatwą wymianę rolki. Technologia wydruku została tutaj też uzupełniona o praktyczny obcinacz, który gwarantuje wydawanie estetycznie odciętych paragonów. Postaw na Novitus next - niezawodne i zaawansowane rozwiązanie technologiczne w każdym obszarze.

Kasa fiskalna Novitus Next - Pełna kontrola nad biznesem

Pełna kontrola nad biznesem

Potrzebujesz kasy fiskalnej, która zapewni stały dostęp do aktualnych danych biznesowych? Wybierz Novitus next! Dzięki temu urządzeniu nie tylko przeanalizujesz pracę kasjerów, ale także sprawdzisz sprzedaż konkretnych towarów lub całego asortymentu. Ponadto, w dowolnym momencie wygenerujesz różnego typu raporty, dotyczące m.in. wystawianych paragonów i faktur bądź przyjmowanych środków płatniczych. Novitus next to szansa na pełną kontrolę przedsiębiorstwa. Wykorzystaj ją już dziś!

Kasa fiskalna Novitus Next - Kompaktowa konstrukcja i 2 wersje kolorystyczne

Kompaktowa konstrukcja i 2 wersje kolorystyczne

Istotnym Atutem Novitus next jest fakt, iż tak dużo praktycznych funkcji, które kasa posiada, zamknięto w wytrzymałej, niewielkiej i eleganckiej obudowie. Dzięki temu urządzenie nie zajmuje zbyt wiele powierzchni na stanowisku obsługi klientów, zwiększa prestiż biznesu oraz zapewnia lata niezawodnego funkcjonowania. Przy składaniu zamówienia można także wybrać wersję kolorystyczną modelu next - czarną albo białą - i tym samym dopasować design kasy do wystroju wnętrza w firmie bądź osobistych upodobań użytkownika.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Next!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Novitus Sento LAN E

Kasa fiskalna
Novitus Sento LAN E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij