www.Novitus-Next.pl
Kasa fiskalna Novitus Next Pro Kasa fiskalna Novitus Next Pro Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kasa fiskalna Novitus Next Pro

Kasa Next Pro to nowoczesne połączenie urządzenia fiskalnego online, 7-calowego tabletu z systemem Android oraz funkcjonalnego oprogramowania sprzedażowego. Rozwiązanie technologiczne marki Novitus zaoferuje Ci więc skuteczne zarządzanie Twoim biznesem. Ponadto, ten model umożliwia zdefiniowanie nieograniczonej liczby pozycji PLU, posiada wydajne podzespoły, pozwala na wybór sposobu łączności z CRK oraz płynnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami w przedsiębiorstwie, np. z czytnikiem kodów, wagą i terminalem płatniczym. Novitus Next Pro zapewni Ci również dostęp do nowoczesnego oprogramowania chmurowego NoviCloud, które oferuje m.in. zdalne zarządzanie tą kasą fiskalną.

Nowoczesne urządzenie typu online

Novitus Next Pro to urządzenie fiskalne typu online, które zapewnia m.in. transmisję wymaganych danych do Centralnego Repozytorium Kas. Ten model zaoferuje Ci także wybór rodzaju komunikacji z serwerami CRK - przez Ethernet (sieć LAN), Wi-Fi (sieć bezprzewodową) albo opcjonalny modem GSM (z kartą SIM). Poza tym, kasa Next Pro posiada wewnętrzną pamięć chronioną. Takie rozwiązanie zapewnia przechowywanie istotnych danych na temat prowadzonej sprzedaży, m.in. zapis kopii wystawianych paragonów.

7-calowy panel dotykowy i wyrazista klawiatura fizyczna

W Next Pro znajduje się nie tylko 7-calowy panel dotykowy o rozdzielczości 1280 x 760 piksel, ale też klawiatura mechaniczna z wyrazistymi przyciskami. Kasa Novitus gwarantuje więc komfortowe wykonywanie obowiązków w różnych warunkach pracy. Ponadto, wyświetlacz w tym urządzeniu pozwala na ustawienie 6 różnych „ekranów” ze zdefiniowanymi przyciskami, np. skrótami do najczęściej używanych opcji albo najpopularniejszych pozycji PLU. Natomiast klawiatura Next Pro może zostać wyposażona w opcjonalną nakładę, która dodatkowo zabezpiecza przed zabrudzeniem i zawilgoceniem.

Wydajne podzespoły i doskonale znany system Android

7-calowy ekran dotykowy nie jest jedynym wyróżnikiem tej kasy Novitus! Urządzenie zostało także wyposażone w bardzo wydajne podzespoły, m.in. czterordzeniowy procesor oraz aż 8 GB pamięci. Co więcej, kasa fiskalna Next Pro działa pod kontrolą doskonale znanego systemu Android (w wersji 10). Ten model od Novitus zapewnia więc nie tylko szybkie funkcjonowanie zainstalowanego oprogramowania, ale również dostęp do szerokiego wyboru aplikacji na urządzenia mobilne, m.in. do kalendarza, poczty elektronicznej, przeglądarki internetowej i galerii zdjęć.

Płynna łączność z pozostałymi urządzeniami

Novitus Next Pro znajdzie zastosowanie nawet w rozbudowanym systemie dla przedsiębiorstwa. Ten model już w standardzie obsługuje różnorodne interfejsy komunikacyjne: USB, RS-232, Ethernet oraz Wi-Fi. Ponadto, kasa marki Novitus nie tylko jest dostępna w wariancie z dodatkowym modemem GSM, ale również może zostać wzbogacona o opcjonalny moduł Bluetooth. Dzięki temu Next Pro zapewnia płynną współpracę z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi równocześnie, np. z terminalem płatniczym, czytnikiem kodów, szufladą kasjerską i wagą kalkulacyjną.

Baza towarowa bez limitu!

Zależy Ci na zainstalowaniu urządzenia fiskalnego typu online, które umożliwi obsługę bardzo rozbudowanego asortymentu? Kasa Novitus Next Pro spełni oczekiwania Twojej działalności! Urządzenie pozwala na zdefiniowanie nieograniczonej liczby PLU - wraz z długimi, precyzyjnymi nazwami poszczególnych produktów lub usług. Dodatkowo, w modelu Next Pro programowanie wszystkich elementów asortymentu może odbywać się z poziomu prostej w obsłudze aplikacji sprzedażowej.

Zyskaj dostęp do aplikacji chmurowej NoviCloud!

Poza zaawansowaną funkcjonalnością modelu Next Pro, po wdrożeniu tego urządzenia do Twojej dyspozycji będzie także aplikacja NoviCloud. To wszechstronne oprogramowanie chmurowe od Novitus, które można dodatkowo dopasować do potrzeb przedsiębiorstwa. Narzędzie NoviCloud jest bowiem dostępne zarówno w planie abonamentowym ze standardowymi funkcjami, jak i w konfiguracji rozszerzonej, z modułami wybranymi przez użytkownika. Oprogramowanie można więc wykorzystywać nie tylko do zdalnego zarządzania Next Pro, ale również do kontrolowania gospodarki magazynowej, generowania pliku JPK czy stworzenia systemu lojalnościowego dla klientów.

Wydrukuje i estetycznie odetnie nawet 1 000 paragonów dziennie

W kasie Novitus Next Pro zastosowano wzmocniony mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem. Dzięki niemu urządzenie może wydrukować i odciąć nawet do 1 000 dokumentów dziennie, jak również zapewnia prostą wymianę rolki papieru (o wymiarach 60 m / 57 mm). Dodatkowo, kasa Next Pro zapewnia obsługę różnego typu wydruków. Ten model może wystawiać nie tylko paragony dla klientów indywidualnych, zawierające m.in. logo przedsiębiorstwa w nagłówku czy kod QR w stopce, ale też faktury VAT dla kontrahentów.

Nowoczesne wzornictwo i solidne wykonanie

Kasa fiskalna Novitus odznacza się nie tylko mocnymi parametrami technicznymi, rozbudowaną funkcjonalnością i przyjazną obsługą, ale także nowoczesnym designem. Urządzenie wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnia ono wytrzymałość na intensywne prowadzenie sprzedaży. Co więcej, Next Pro cechuje się niedużymi wymiarami - 96 x 262 x 242 mm (wysokość, szerokość, długość) - więc zmieści się nawet na stanowiskach obsługi o mniejszej powierzchni.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Next!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10 Online

Kasa fiskalna
Elzab K10 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij