www.Novitus-Next.pl
Kasa fiskalna Novitus Next Online Kasa fiskalna Novitus Next Pro Kasa fiskalna Novitus Next Pro

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Ultrawydajne podzespoły, zaawansowana funkcjonalność, wbudowany tablet z kolorowym ekranem dotykowym i systemem Android - oto kasa Novitus Next Online! Nowoczesne urządzenie, przy pomocy którego błyskawicznie obsłużysz każdego klienta Twojego przedsiębiorstwa. W modelu Next Online zastosowano też przyjazny mechanizm drukujący, wydajny akumulator, klawiaturę z 20 przyciskami oraz różnorodne interfejsy komunikacyjne, m.in. 3 porty RS-232 i złącze Ethernet. Poza tym, urządzenie zapewnia zapisanie nieograniczonej liczby produktów lub usług w bazie PLU, transmitowanie danych do CRK, zgodność z terminalami do kart płatniczych czy zdalne zarządzenie swoją funkcjonalnością przy użyciu wszechstronnej aplikacji NoviCloud. Postaw na innowacyjną i niezawodną technologię marki Novitus!

Zaawansowana funkcjonalność kasy fiskalnej online

Urządzenie rejestrujące zostało wyposażone w pełną funkcjonalność, której należy oczekiwać od kasy typu online. Nowoczesny model od Novitus zapewnia m.in. płynną współpracę z różnymi terminalami do kart płatniczych. Dodatkowo, Next Online pozwala na wysyłanie informacji do Centralnego Repozytorium Kas. W wersji standardowej łączność z CRK odbywa się za pośrednictwem portu Ethernet (po podłączeniu urządzenia do sieci LAN). Tę kasę online marki Novitus można jednak rozbudować o moduł Wi-Fi czy modem GSM, gwarantujące bezprzewodowe transmitowanie danych.

Intuicyjna obsługa dzięki obszernemu panelowi dotykowymi

Next Online stanowi bardzo udane połączenie kasy fiskalnej i tabletu z kolorowym panelem dotykowym. Ekran urządzenia ma wielkość aż 7\", działa w rozdzielczości 480 x 800 pikseli i oferuje indywidualną personalizację wyglądu interfejsu użytkownika, m.in. w zakresie wyświetlanych funkcji i kolorystyki. Dzięki temu Next Online jest nie tylko intuicyjna, ale też przyjazna w obsłudze. Co więcej, kasa Novitus została wyposażona w graficzny ekran nabywcy, informujący klienta o przebiegu transakcji, oraz \"tradycyjną\" klawiaturę mechaniczną z 20 przyciskami.

Najwyższej klasy podzespoły i oprogramowanie Android

Obecne w tej kasie fiskalnej Novitus ultrawydajne podzespoły gwarantują błyskawiczne przetwarzanie zgromadzonych danych. Model Next Online posiada m.in. procesor 2 x 1 000 MHz + 524 MHz, 1 024 + 256 MB pamięci RAM i 4 096 + 4 096 MB pamięci Flash. Ponadto, kasa funkcjonuje w oparciu o przyjazny system operacyjny Android. Novitus Next Online oferuje więc dostęp do praktycznych aplikacji na urządzenia mobilne, np. przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej czy kalendarza. Kasa posiada również szeroką funkcjonalność w zakresie raportowania sprzedaży i pozwala na przesyłanie danych na wskazany adres e-mail.

Innowacyjna aplikacja - baza danych w chmurze

Nowatorskim rozwiązaniem, którego mogą używać właściciele Novitus Next Online, jest aplikacja dostępna w przeglądarce internetowej - NoviCloud. Oferuje ona przechowywanie bazy danych kasy oraz zarządzanie działalnością z dowolnego miejsca w trybie online. W praktyce oznacza to, że przy pomocy aplikacji chmurowej można np. definiować pozycje towarowe, monitorować punkty handlowo-usługowe, analizować sprzedaż czy też kontrolować stany magazynowe. Wykonywanie różnych zadań prawdopodobnie jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Cyfrowy zapis firmowej dokumentacji w pamięci chronionej

Novitus Next Online to kasa fiskalna z wbudowaną pamięcią chronioną. Wspomniane rozwiązanie technologiczne zapewnia cyfrowy zapis ważnych danych, w tym kopii wystawianych paragonów. Co ważne, pamięć chroniona urządzenia gwarantuje skuteczne zabezpieczenie dokumentacji oraz zapewnia łatwy dostęp do zgromadzonych informacji. Użytkownik kasy Next Online może nie tylko w dowolnym momencie skontrolować zarchiwizowane dane, ale też wydrukować je lub wykonać ich backup na dodatkowym nośniku, np. na dysku twardym komputera.

Baza towarowa, w której zdefiniujesz dowolną liczbę PLU

W przypadku tej kasy fiskalnej nie musisz zastanawiać się nad tym, czy urządzenie pozwoli na zaprogramowanie wszystkich elementów asortymentu. Novitus Next Online zagwarantuje Ci skonfigurowanie dowolnej liczby produktów lub usług! Urządzenie nie stawia także ograniczeń w kwestii definiowania grup towarowych, kasjerów lub rabatów i narzutów. Oprócz tego, kasa od Novitus zapewnia precyzyjne identyfikowanie konkretnych PLU na wystawianych paragonach fiskalnych. Wszystkie produkty lub usługi mogą mieć nazwy o długości do 40 znaków.

Szeroki zakres standardów komunikacyjnych

Kasa fiskalna Novitus Next Online sprawdzi się świetnie nawet w dużych systemach, w których funkcjonują np. komputery, czytniki kodów kreskowych, drukarki paragonowe, wagi czy terminale płatnicze. Wszystko za sprawą obsługi szerokiego zakresu portów komunikacyjnych. Ta kasa fiskalna posiada następujące złącza: 3 x RS-232, USB host, USB OTG, Ethernet, Micro HDMI oraz audio. Poza tym, można ją z łatwością rozbudować o zewnętrzne interfejsy - Bluetooth lub Wi-Fi - zapewniające także bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami w firmie.

Mechanizm termiczny z precyzyjnym obcinaczem

Jedną z ważnych zalet modelu Next Online jest również przyjazny w obsłudze mechanizm termiczny z wbudowanym obcinaczem. Urządzenie zapewnia więc nie tylko szybki wydruk, ale także wydawanie precyzyjnie odciętych dokumentów. Dodatkowo, Next Online umożliwia wystawianie różnego typu dowodów sprzedaży, w tym faktur, zdefiniowanie logo graficznego marki w nagłówku paragonu czy umieszczenie NIP-u nabywcy w części fiskalnej wspomnianego dokumentu.

Wytrzymała konstrukcja w 2 wariantach kolorystycznych

Kasa online Novitus może się pochwalić dużą dbałością o jakość wykonania. W związku z tym, urządzenie bez kłopotu znosi trudy intensywnej i długotrwałej eksploatacji w miejscu pracy. Ten model da się również wyposażyć w opcjonalną nakładkę na klawiaturę mechaniczną, zapewniającą skuteczniejsze zabezpieczenie przed zabrudzeniem, zawilgoceniem czy zalaniem. Co więcej, urządzenie jest oferowane w 2 wariantach koloru obudowy - czarnym bądź białym. Nie czekaj, już dziś zainwestuj w niezawodną, elegancką i wielofunkcyjną kasę Next Online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Next!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10 Online

Kasa fiskalna
Elzab K10 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij